İnşaat Tabelası

İnşaat Tabelası

İnşaat faaliyetleri başlamadan önce araziye dikilen inşaat tabelaları, inşaat ve şantiye ile ilgili bilgileri vermeyi sağlıyor. Genellikle 3 mm saçtan ya da alüminyumdan istenilen ölçülerde üretilen inşaat tabelaları inşaatla ilgili kişi ve kurumların bilgilendirilmesinin yanı sıra inşaatı yapan kişiye ya da kuruma itibar sağlaması nedeni ile de tercih ediliyor.

İnşaat alanlarında inşaatı yapan firma ile yapılan konut ya da yerin bilgilerinin bulunduğu tabelaların yanı sıra uyarıcı ve bilgilendirici yön tabelaları da kullanılıyor. Şantiye giriş noktalarından inşaat alanının çeşitli noktalarına kadar pek çok yerde sağlık ve güvenlik işaretlerinin yer alması gerekiyor. Belirli bir amaca hizmet eden inşaat tabelalarının çoğunun bulundurulması kanuni yükümlülüklerden kaynaklanıyor. Bununla birlikte kanuni yükümlülük olmasa bile inşaat tabelası uyarıları can ve mal güvenliğinin sağlanması adına büyük bir katkı sağladığı için de tercih ediliyor.

İzmir Neon Tabela istenilen ölçü ve ebatlara göre ürettiği inşaat tabelalarını kullanılacağı alana uygun olarak tasarlıyor ve iş ortaklarına montaj hizmeti de sağlıyor. İnşaat alanında kullanılan inşaat tabelası ile uyarı ya da yön gösteren tabelalar arasında uyumun bulunmasına özen gösteren İzmir Neon Tabela iş ortaklarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini en doğru şekilde karşılayacak en kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmayı hedefliyor.

İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon