Kule Vinç Reklamı

Kule Vinç Reklamı

İnşaat sektörünün hızla gelişmesi ve yüksek katlı binaların inşaatının artması sonucu kule vinçlerin kullanımında bir artış olduğu görülüyor. İnşaat alanlarında şantiye süreci boyunca kalan kule vinçlerin üzerine reklam amaçlı olarak hazırlanan büyük ölçekli tabelalar yerleştirilebiliyor.

Kule vinçlerin yüksekte bulunması sonucu uzak mesafelerden görülebilmesi ve gece karanlığında dahi önlerinin kapanmıyor olması nedeni ile inşaat firmaları uygulanmakta olan projenin logosunu ya da kendi şirketlerinin logolarını kule vinç üzerinde sergilemeyi tercih edebiliyor.

Kule Vinç tabelalarının kullanılmasının firma için sağlayacağı imajın yanı sıra dikkat çekiciliği açısından da büyük bir reklam potansiyeli barındırdığının bilincinde olan İzmir Neon Tabela iş ortaklarına kule vinç reklamı alanında hizmet veriyor. İzmir Neon Tabela ışıklı tabela, ışıksız tabela, pleksi tabela, alüminyum tabela, polikarbon tabela ve vinil tabela gibi farklı alternatifler sunarak iş ortaklarına etkili bir reklam yapılması olanağı sağlıyor. Kule vinç tabelalarının en uzak mesafelerden de okunabilmesi için gece karanlığında dahi fark edilecek kontrast renk seçimlerini öneren İzmir Neon Tabela, İş ortaklarının logolarını gökyüzüne taşırken sektördeki deneyimlerinden yararlanıyor. İzmir Neon Tabela malzeme ve işçilik kalitesine en üst düzeyde önem vererek tasarım, imalat ve montaj alanındaki çözümlerini iş ortakları ile paylaşmaya, hem kaliteli hem ekonomik fiyatlı kule vinç tabelası imalat ve montaj hizmetleri vermeye devam ediyor.

İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon