Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Firmalar kullandıkları tabelalar ile firma imajlarını da yansıttıkları için artık tabelalara çok daha fazla önem veriyorlar. Kutu harf tabela pek çok farklı alternatif arasından kendileri için en uygun olanını seçen iş ortaklarımızın sıklıkla tercih ettiği tabela türlerinin başında geliyor. Kutu harf tabelalar firmaların isimlerinin ya da logolarının istenilen malzemeden kesiminin yapılması ile ışıklı ya da ışıksız olarak hazırlanabiliyor. Sağlamlığı, dikkat çekiciliği ve pek çok farklı tasarımının olması kutu harf tabelaya gösterilen ilginin artmasına neden oluyor.

Kutu harf tabela pleksi, Dakota, kompozit, alüminyum ve krom gibi farklı malzemelerden hazırlanabiliyor. Kullanılacak malzemeye karar verilmeden önce kutu harf tabelanın uygulanacağı yerin materyalleri taşıma kapasitesi ve görülme açısı gibi kriterlerin incelenmesi gerekiyor. Alüminyumdan kutu harf tabela yapılırken önce kesimi sonra kıvrımı en son ise elektrostatik boya ile boyası yapılıyor. Alüminyum kutu harf tabelalar çok büyük boyutlarda üretilebiliyor. Kutu harf tabelanın kıvrım ve LED donanım işleri ise tamamen elle yapılıyor.

İzmir Neon Tabela iş ortaklarına kutu harf tabela tasarımı, kutu harf tabela, kutu harf baskı ve montaj hizmetleri sunuyor. İzmir ‘de Kutu Harf Tabela yaptıracaksanız doğru adres İzmir Neon Tabela.

İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon