Totem Tabela

Totem Tabela

Genellikle işyerlerinde, devlet kurumlarında ya da büyük alışveriş merkezlerinde binaların fark edilmesi için kullanılan totem tabelalar açık alanlarda, caddelerin ve şehirlerarası yolların kenarlarında da kullanılıyor. Boyutları uzaklığa göre ayarlanabilen totem tabelalar gösterişli olmaları nedeni ile oldukça dikkat çektiğinden sıklıkla tercih ediliyor.

Totem tabela çeşitleri arasında; tek bacaklı totem tabela, çift bacaklı totem tabela, likit totem tabela, ışıklı totem tabela, ışıksız totem tabela, kompozit totem tabela, alüminyum totem tabela, çelik saç totem tabela, profil totem tabela ve vinil germe totem tabela yer alıyor.

İzmir Neon Tabela ihtiyaca göre çeşitli renklerde ve boyutlarda ürettiği totem tabelalar ile iş ortaklarının yüksek oranda müşteri çekmelerine katkı sağlıyor. Totem tabelaların boyutlandırılması ile ilgili olarak herhangi bir yasal zorunluluk bulunmuyor. Ancak hem imalatı hem de montajı aşamasında özen gösterilmesi gereken bir ürün olması nedeni ile alanında uzman olan İzmir Neon Tabela gibi üst düzey markalar ile iş birliğine gidilmesi iş ortaklarını kısa, orta ve uzun vadede ayrıcalıklı kılıyor. Geniş ürün portföyü ve saygın iş ortakları ile tanınan İzmir Neon Tabela sizleri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet ayrıcalığını yaşamaya davet ediyor.

İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon